Inauguracja roku akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację roku akademickiego na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ. Uroczystość odbędzie się w dniu 1 października o godz. 16.00 w auli budynku WPiA UJ przy ul. Krupniczej 33a. Wykład inauguracyjny pt. "Waking up to Smart Surveillance" wygłosi prof. David Lyon z Queen's University,​ socjolog i prawnik, Dyrektor Surveillance Studies Centre w Kingston (Kanada).

Z kolei Dyrekcja Instytutu Rosji i Europy Wschodniej zaprasza Pracowników, Doktorantów oraz Studentów I roku studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach STUDIA EURAZJATYCKIE oraz ROSJOZNAWSTWO na inaugurację roku akademickiego 2019/2020. Odbędzie się ona w dniu 3 października 2019 roku o godzinie 9.00 w sali 103 (Al. Mickiewicza 3, I piętro). Wykład inauguracyjny pt. „Od społeczeństwa obywatelskiego do polityki publicznej. Rosja w dobie modernizacyjnych wyzwań XXI wieku” wygłosi dr Anna Jach (Katedra Badań nad Obszarem Eurazjatyckim).