Festiwal "Druzja, prekrasen nasz sojuz"

Serdecznie zapraszamy do aplikowania na wyjazd na VI Międzynarodowy Festiwal Studencki "Druzja, prekrasen nasz sojuz", który odbędzie się w tym roku w dniach 11-16 września w ośrodku wypoczynkowym SOK Kamchia nad Morzem Czarnym (Bułgaria). Termin aplikacji upływa we środę, 6 września.

Kontakt: Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego UP, Ul. Studencka 5, w godz. 14:00-18:00

lub telefonicznie: 797996367

Kryteria udziału: znajomość języka rosyjskiego (poziom B1-B2). Idealny kandydat, to taki, co gra na instrumencie muzycznym/śpiewa/występuje na scenie. Całość wyjazdu około 500 zł (transport + gadżety). Na miejscu wszystko bezpłatne (wyżywienie, nocleg, atrakcje).

Wyjazd: 9 września z Krakowa, z powrotem będziemy 18/19 września, zależy od drogi. Na miejscu wiele atrakcji, konkursów, a najlepsza drużyna otrzyma bezpłatny wyjazd nad Bajkał.

Fotoreportaż z ubiegłorocznego Festiwalu

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników języka i kultury rosyjskiej!